Gündem

Efsane geri döndü

Efsane geri döndü

Yaklaşık 20 dosyasından beraat eden Emin Canbay yaptığı yatırımlar ile kendisinden söz ettiriyor…

SON dönemde yaptığı yatırımlarla dikkat çeken iş insanı Emin Canbay hedef büyüttü. İstanbul Cihangir ‘de bulunan Sarah Oteli ve Nazem Cafe zincirini Franchise sistemi ile Türkiye’ye yayacağını duyurdu. Pandemi süresinde pek çok işletme ve yatırımcının yatırım yapmadığı hatırlatıldığında ise şimdi yatırım ve istihdam zamanı” diye konuştu.

İş adamı Emin Canbay hedef büyülttü

SON dönemde yaptığı yatırımlarla dikkat çeken iş insanı Emin Canbay hedef büyüttü. İstanbul Cihangir ‘de bulunan Sarah Oteli ve Nazem Cafe zincirini Franchise sistemi ile Türkiye’ye yayacağını duyurdu. Pandemi süresinde pek çok işletme ve yatırımcının yatırım yapmadığı hatırlatıldığında ise,şimdi yatırım ve istihdam zamanı” diye konuştu.

Canbay; 2015 Yılında “Sarah Otel “ile hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başladık 2017 Yılında Otelimiz tüm dünyadan misafir ağırlamaya başladı çok talep görmesiyle birlikte Otelimizi geliştirip Üst katına büyük bir Restorant açtık, restorantımız otel dışında müşterilerimize de hizmet veriyor. Müşterilerimiz yemek yerken tüm İstanbul’u izleme fırsatı buluyorlar… Sarah otel şubeleri ile alakalı Ege ve Akdeniz’de yatırım planlarımız var görüşmelerimiz devam ediyor 2021 yaz sezonuna yetiştirmeye çalışıyoruz…

Nazem Cafe & Restoran ise ailemize yeni kattığımız bir marka. Türkiye geneli franchise sistemi ile büyütmeyi hedefliyoruz, öncelik hedefimiz İstanbul içerisinde şube sayımızı çoğaltıp daha sonra Türkiye’ye geneline yayılmak…

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı