Sponsorlu Bağlantılar

El Kurutma Makinesi

Omega-ltd.com

Kaliteli banyo ürünleri arayan kişiler bu adresten onlarca farklı ürüne göz atabilirler. Masa üstü ayna, kâğıt dispanserleri, sıvı sabunluklar, vola ve klozet kapak kâğıt dispanserleri başta olmak üzere yüzlerce ürüne ulaşılabiliyor. Sonıa marka ürünlerde aynı şekilde firmanın sitesinde müşteriler için sunuluyor.

Otel Banyo Malzemeleri

Sitede genel kullanım WC aksesuarları, konut banyo aksesuarları, engelli banyo aksesuarları ve otel banyo aksesuarları bulunuyor. Müşteriler bunların içerisinden gerekli olan ürünleri seçerek sipariş verebilirler.

Havlu sepeti, ankastre tuvalet fırçalık, küçük çöp kovaları, tuvalet kâğıtlıklar ve bebek altı değiştirme üniteleri dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra kassel en çok aranan ürünler arasındadır. Kaliteli el kurutma makinesi arayanlar ise firmaya ulaşarak sipariş verebilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu