Gündem

Emre Rothzerg, Dijital Dünyada Farklar Yaratacak Ajansı Kurdu

Yazılım mühendisi ve sistem güvenliğinde önemli bir isim olan Emre Rothzerg, farklı bakış açısına sahip, sürekli kendini geliştiren, teknolojiyi etkin olarak kullanan ve gelişmeleri anında uygulayan dijital dönüşüm ajansını kurdu. Avustralya Melbourne’de yıllardır aile şirketlerinin dijital alanda büyümesini sağlayan ve Fortune 500 şirketler içerisine dahil eden Emre Rothzerg, tecrübelerini ve bilgilerini artık dünyaya yayarak ciddi projelerin kalkınmasını sağlayacak.

Avustralya’da yaşayan Emre Rothzerg, başarılarını ve tecrübelerini yeni kurduğu dijital ajans ile dünyaya yayıyor. Sadece Avustralya’da değil, dünyanın bir çok yerinde yazılım mühendisliği ve sistem geliştirme konusunda hizmet veren Emre Rothzerg, buradaki tecrübelerini artık dünyanın bir çok farklı yerindeki müşterilerine vermeyi planlıyor. Genç ve dinamik bir ekip ile dijital dünyada yer edinerek, bir çok farklı projeyi başarıya ulaştıracak olan Emre Rothzerg, Avustralya’daki başarılarını dünyaya yayacak.

Yazılım mühendisi olan Emre Rothzerg, 17 yıldır sektörde bir çok tecrübe edinmiş ve edindiği tecrübeler ile Avustralya’da bir çok işletmeye dijital dönüşüm hizmeti vermiş durumda. Rothzerg Ajans olarak yenilikçi fikirlere açık olduklarını belirten Emre Rothzerg, böylelikle sektörler içerisinde farklı bir yapıya sahip olacaklarını anlattı. Bunu ise Avustralya’da başardıklarını belirten Emre Rothzerg, artık hem Türkiye’de ve hem de dünyanın her yerinde dijital çözümler sunan ve başarıya ulaşamamış şirketlerin, dijital dönüşüme ayak uydurarak ciddi atılımlara imza atacaklarını belirtti.

Rothzerg Ajans, tüm dünyada yüzlerce farklı sektöre hizmet verecek. Çalışanları ile birlikte yenilikçi, öğrenme odaklı, gelişmeleri takip eden bir ajans olarak, profesyonel hizmetler vermeyi araç edinen ve bu araç ile birlikte, büyümeyi amaç edinerek, bunu kısa vadede ve güçlü adımlar ile yapacaklarını anlattı.

Avustralya, Melbourne merkezli Rothzerg Ajans, yenilikçi, güçlü stratejisi, farklı bakış açısı, yaratıcılık ve teknik ekibi ile her konuda müşterilerine profesyonel hizmet sunacak. 17 yıl boyunca sistem geliştiriciliği yapan ve yazılım mühendisliği eğitimi alan Emre Rothzerg, artık kendi adını taşıyan ajansını kurarak, hizmetlerini dünyaya yayacak. Hem dijital dönüşüm, hem de “sıfırdan” hizmet sunan Rothzerg Ajans, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, girişimlerini kalkındırmaya ve ayrıca sıfırdan sistem kurma sürecine kadar bir çok yönde hizmet vermeyi amaçlıyor.

Kurulan ajans sayesinde kreatif çözümler sunarak, firmaların bulundukları sektörde başarılı olmalarını sağlayacak. Emre Rothzerg profesyonel çözümler sunan ve profesyonel ekibi ile birlikte bunu en doğru şekilde başaracak stratejiler üreten bir ekip ile dünyanın farklı yerlerindeki şirketlerin, bulundukları ülkelere göre ciddi pozisyonlara ulaşmalarını sağlayacak.

Rothzerg Ajans, Türkiye içinde bir çok yeni strateji belirliyor. Buna göre firmaların dijital ortamda ihtiyaçlarını belirleyerek, kalkınmalarını da buna göre yeniden dizayn edecek. Türk firmalarının özellikle Avrupa’da güçlü pozisyonlara ulaşarak daha etkin işler yapmak istediklerini bildiklerini söyleyen Emre Rothzerg, bir çok farklı strateji ve yöntem ile bunu sağlayacaklarını söyledi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı