Sponsorlu Bağlantılar

Emsal Doğan

Emsal Doğan

Anne babası 3 yaşındayken ayrılan Emsal Doğan, 30 yaşına kadar Almanya’nın Stuttgart kentinde annesiyle birlikte yaşadı.

Makyaj, kalıcı makyaj ve tırnak sağlığı dersleri alan ve bu doğrultuda kendini sürekli geliştiren Emsal Doğan, protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya’da büyük ödüller kazandı. Aynı zamanda cilt sağlığı uzmanı olan Emsal Doğan, LCN firmasından özel eğitim ve kursları tamamlamış ve başarıyla tamamlamıştır.

Emsal Doğan Kimdir

1998 yılında Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da ilk Emsal Doğan Güzellik Merkezi şubesini açan Emsal Doğan, protez tırnak, el ve ayak bakımı, kalıcı oje, microblading (saç kaş tekniği) ve kalıcı makyaj (dudak renklendirme, dipliner adı verilen kalıcı eyeliner tedavisi) sunmaktadır. ). , kaş vitaminleri, kaş silme, ipek kirpik ve lifting, kişiye özel cilt bakımı) bir yandan da inceltme ve lazer epilasyon gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu