Sponsorlu Bağlantılar

En Gözde ve En Başarılı Spor Ajansı

Spor Haberleri

Nevşehir İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüklerinde GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları için kayıtlar başladı.

Toplumda sporu alışkanlık haline getirmek, çocuklarımızı ve gençlerimizi spor yapmaya özendirmek, insanları sporu sevmeye teşvik etmek, kötü alışkanlıklardan uzak durmak, hoşgörülü elit sporcular, ülkesini ve milletini seven güler yüzlü ve sevecen insanlar yetiştirmek için ve uluslararası sahnede olağanüstü başarılar elde edebilecek yetenekli sporcular yetiştirmek. GSB Okulları ve Engelsiz Spor Okulu kayıtları başlamıştır.

Spor Haberleri

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir; Çocuklarımız ve gençlerimiz için tatil dönemi başlamak üzere. Antrenörlerimiz eşliğinde velilerimizin tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için velilerimize seslenen Özdemir, “Yaz spor okullarımız, spora yönelen çocuklarımızın ve gençlerimizin fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak için büyük bir fırsat.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu