Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Mobil Uygulama Yapan Firmalar

En İyi Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil uygulamaya günümüz teknolojisi ile hızla yayılan ve programların cep telefonlarında ve tüm mobil cihazlarda kullanılmasına olanak sağlayan altyapı programları denir. Son zamanlarda hem prestij hem de kullanılabilirlik açısından sosyal anlamda bilgisayarların yerini alan mobil cihazlar, iOS ve Android mobil uygulamaları birçok kişi için yeni bir iş kapısı haline gelmekle beraber en iyi mobil uygulama yapan firmalar aranmalarını da arttırmıştır.

Tüm Türkiye de ve hatta Avrupa da birçok kullanıcımıza mobil uygulama yapmış ve geliştirmiş durumdayız. Yapmış olduğumuz mobil uygulamalar, tamamen mobil uygulama yaptırmak istiyorum deyip mobil uygulama firmaları diye aratarak bize ulaşan kullanıcılarımıza olmuştur. Mobil uygulama geliştirmenin de temel kuralları vardır ve bu kurallar öncelikle farkındalık yaratacak projenin dizaynı ile başlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı