Sponsorlu Bağlantılar

En Kaliteli Dezenfektasyon

En Kaliteli Dezenfektasyon

Dezenfektasyon Hizmeti son zamanlarda daha büyük önem kazanmış bulunmaktadır. yaygın virüs ile birlikte müşteriler tarafından en fazla talep edilmekte olan işlemler arasında ilk sıraya yükselmiştir. İşlemin doğru ve kaliteli bir şekilde yapılması ortamın tam olarak arındırılması açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple işlemin verildiği firmanın son derece uzman ve profesyonel olması gerekmektedir. TG Mobil firmasının müşterilerine sunmuş olduğu tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmet de oldukça kaliteli ve başarılı bir şekilde sunulmaktadır.

Kurumsal Hizmet Garantisi

Vodafone ile iş ortaklığı bulunmakta olan firmanın aynı zamanda vermiş olduğu hizmet Anadolu sigorta güvencesinde sunulmaktadır. Firmanın dezenfekte işlemlerinin yanı sıra ayrıca Ev Temizliği ve bunula birlikte Ofis Temizliği gibi hizmetlerde vermektedir. Ayrıca hizmetler arasında ender bulunmakta olan boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik ve ayrıca halı koltuk temizliği hizmeti de bulunmaktadır. Firmanın vermekte olduğu tüm hizmetler yıllardan beri piyasa içerisinde en hassas bir şekilde çalışmakta olan personeli tarafından sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı