Sponsorlu Bağlantılar

Enkatek

Enkatek

Ürün YelpazesiYan sanayi dallarından olan tasarım, analiz,kalıpları makinelere uygun olarak hazırlayan firma 10 yıldan bu yana sektörde yer almakta ve yerli üretim hizmetleri ile Çerkezköy İstanbul’dan faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma İle İşbirliği

Firma plastik enjeksiyon kalıp, saç kalıp, özel makine imalatı alanında tasarımdan üretime ve tüketiciye ulaştırılmasına kadar hizmet veriyor. İnternet üzerinden de hizmet veren firma çerkezköy plastik enjeksiyon kalıp üretimi ile beyaz eşya gibi sekötürlerde ihtiyaç duyulan plastiklerin üretim adresi olarak biliniyor.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda saç kalıp üretimi ve özel makine imalatı da gerçekleştiren firma çerkezköy dalma erezyon işlemlerinde kusursuz sonuçlar ve incelemeler sonrası ürün teslimatı yapıyor. Gerekli malzemeler için firmanın iletişim adresiniden 7/24 hizmet alabilirisiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı