Sponsorlu Bağlantılar

Erasmus başvuru

Erasmus başvuru

Erasmus başvuru yapmayı isteyenlerin birçok aklında soru bulunmaktadır. Bunların başlıca hangi yöntemle ile başvuru yapılabileceği, kemlerin bu başvuruyu yapabileceği gibi sorulardır. Erasmus sınavı ve benzeri birçok soru sorulmaktadır.

Erasmus ülkeler arasında öğrenci ve öğretim görevlisi değişim programına verilmekte olan isimdir. Bu imkandan öğrencilerin faydalanması gibi aynı zamanda öğretim görevlileri de faydalanmaktadır. Anlaşmalı ülkeler üzerinden sınavlarda başarılı olan öğrenciler üzerinden yapılmaktadır. Değişim programına katılmak isteyen öğrenci ve öğretmenlerin bu sınavı başarılı bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir.

Erasmus hibe

Erasmus hibe işlemleri ve diğer tüm merak edilen hususları internet sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Sınavlar ile ilgili bilgilendirmeleri ve ayrıntıları sürekli olarak güncel olarak takip edebileceğiniz bir adres olarak sitemizi sizlere tavsiye etmekteyiz.

Erasmus, öğrencilerin yurtdışında  her hangi bir üniversitede başarı durumlarına göre eğitim görmeleri aynı zamanda bununla birlikte yabancı bir şirkette staj olanağı  imkan tanır. Öğrenciler ve öğretim görevlileri bakımından oldukça önemli bir fırsat olarak değerlendirilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı