Sponsorlu Bağlantılar

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi

Binalarda kullanılan enerjinin verimli şekilde tüketilmesi, israfın önüne geçilmesi ve bu sayede çevrenin korunmasını sağlamak için binalara enerji kimlik belgeleri çıkarılmaktadır. Bu kimlik belgesinde binanın asgari enerji ihtiyacı, enerji tüketimin kategorilere ayrılması, yalıtım nitelikleri, ısıtma ve soğutma sistemlerinin verim oranlarının yazılmaktadır. Binalar için enerji kimlik belgesi Eskişehir ilinde alınmak isteniyorsa bu konuda doğru hizmetin alınabileceği bir şirkettir.

Şirketin Hizmetleri Nelerdir?

Şirket konut ve konut dışı yapılarda ısıtma ve yangın donanımları, sıhhi tesisat sistemleri, asansör ve mekanik tesisat işlerini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda şirketin Eskişehir enerji kimlik belgesi düzenleme yetkisi de bulunmaktadır. Şirketin tüm hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi edinmek için şirketle iletişime geçilmelidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı