Sponsorlu Bağlantılar

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler Ekinciler Nakliye ile çalışabilir. Firmanın alanında uzmanlaşmış çalışanları temiz ve titiz bir çalışma ortaya koyar. Eşyaların paketlenmesi aşamasında tek kullanımlık paketleme malzemeleri kullanılır ve her bir parça niteliğine uygun şekilde paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında çizilmemesi ve hasar görmemesi için gerekli önlemler alınır.

Son Teknolojilerle Donatılmış Araçlar

Araç filosunda bulunan tüm araçların son teknolojilere uygun sistemlerle donatılmış olması, eşyaların asansörlü sistemlerle taşınması ve tüm teknolojik imkanların kullanılması firmayı İstanbul evden eve nakliyat sektöründe vazgeçilmez hale getirmiştir.

Firmanın tüm araçları kapalı kasalara sahiptir. Kasaların iç duvarları sarsılmaya karşı koruma sağlayacak şekilde desteklenmiştir. Dolayısıyla bu kasalar içinde tüm eşyalar hem tozdan ve kirden korunur hem de sarsılmalardan etkilenmez.

Uzman Personel

Uzun yıllardan beri sektörde var olan firmanın çalışanları da nakliyat konusunda tecrübe ve eğitim sahibidir. Alanında uzmanlaşan personel gerekli hizmet içi eğitimleri alır. Ayrıca kanunların istediği iş güvenliği alanındaki eğitimler firma tarafından de zamanında sağlanır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı