Sponsorlu Bağlantılar

Eyüp Sabri Göncü

Eyüp Sabri Göncü

Dollvet Yönetim Kurulu olan eyüp sabri göncü eğitim yaptığı alandan etkilenerek 2000 yılında yerel bir gazetede köşe yazarlığı ile başladığı kariyerine tekstil, inşaat ve veteriner aşı üretimi alanında hizmet verdiği dollvet şirketinde görev yaparak devam ediyor.

Aşı Alanında Var Olmak

Tekstil alanından aşı alanına kayan şirketin yöneticileri arasında yer alan Eyüp Sabri Göncü GMP standartlarına uygun ilk aşı fabrikasının kurulum projesinde Dollvet adına imza atan yetkililerden. Proje ile dollvet firmasını dünya markası yapmayı amaçlayan Eyüp Sabri Göncü bioteknoloji alanında aşı fabrikasının güçlü ses getireceğinin sembol kişisidir.

Şanluurfa doğumlu olan eyüp sabri göncü kimdir diye merak edenler adına Göbeklitepe inşaat alanında yaptığı projelerle ilk defa adını duyuran dollvet şirketi yöneticisi olarak bilinen Eyüp Sabri Tuncer evli ve 4 çocuk babasıdır.

Siyaset İnsanı 

Aldığı eğitim ve yaptığı projelerle iş insanı olarak bilinen Eyüp Sabri Tuncer desteklediği ve aday olduğu Ak Parti aracılığı ile siyasette de adından söz ettirmektedir. Başarılı iş adamı ülkesine ekonomik ve istihdam yönünden destek sağlıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu