Sponsorlu Bağlantılar

Fasıl Ekibi

Fasıl Ekibi

İşlerinde profesyonel ve bir o kadar titiz çalışan fasıl ekibi arayan kişiler bu adresten yararlanabilirler. Siteyi inceleyen kişiler hizmetler kısmından sunulan tüm hizmetlerin detayını yakından öğrenebilirler. Özel günlerini farklı şekilde kutlamayı düşünenler için son derece önemli fırsatlar sunuluyor. Üstelik tüm hizmetler uygun fiyatlar çerçevesi içerisinde gerçekleştiriliyor.

Fasıl Gecesi

Site üzerinden iletişime geçilerek fasıl grubu hizmeti hakkında detaylı bilgiler alınabilir. Fasıl dışında ilahi grubu, zeybek ekibi, tasavvuf ekibi, renkli semazen grubu, gelin alma bandosu, dini düğün organizasyonu bulunuyor. Bunun dışında mehter takımı kiralama işlemleri de yapılabilir. Uzman ellerden hizmet almak isteyen tüm müşteriler bu siteyi ziyaret ederek gerekli işlemleri yerine getirebilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu