Sponsorlu Bağlantılar

Firma Tanıtımı

Firma Tanıtımı

Hiçbir ücret ödemeden kendinize ait bir firmayı tanıtabilirsiniz. Firma rehberi ile amaçlarınızı basitçe yerine getirebilirsiniz. Site eklemeleri yaparak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kişisel siteler olsun, ya da diğer yasal siteler olsun onay aşamasında sorun yaşamamaktadır.

Site Avantajları

Siteye arzu ettiğiniz kategori eklemeleri yapabilirsiniz. Güzellik, temizlik, turizm otomotiv, basın yayın gibi pek çok alanda ekleme yaparak web sitesinde yayınlanmasında öneri sunabilirsiniz. Her üye kendi tanıttığı markadan sorumludur. Yanlışlık olduğu zaman ya da herhangi bir sorun ile karşılaşınca site ile direk iletişime girerek çözüm arayışında bulunabilirsiniz. Web sitenizi zenginleştirmek, tanıtmak artık çok daha basit. Dizin siteleri ile insanlar karşılıksız olarak ihtiyaçlarını giderebilmektedir, bu durum onlara büyük avantaj sağlamaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı