Sponsorlu Bağlantılar

Forumsayfacevapları

forumsayfacevaplari.com

Forum sayfası olarak internet ortamında yer alan site öğrencilere ödevleri konusunda yardımcı olacak içeriklerden oluşuyor. Forumda yer alan içerikler ilkokul ve ortaokulu kaynak kitaplarında bulunan soruların cevapları şeklinde oluyor. Bu sayede öğrenciler ödevlerini doğru cevapları bilerek yapma imkanı buluyorlar. Soru cevapları 1.sınıftan 8.sınıfa kadar hazırlanmış kategorilerde yayınlanıyor. 8.sınıf öğrencileri 8. sınıf Türkçe meb yayınları kitabında yer alan soruların cevaplarını ilgili bölüme girerek öğrenebiliyorlar.

Forumda Hangi Dersler Bulunuyor?

Forumda ilkokul ve ortaokul sınıflarında eğitim verilen derslere ait kitapların cevapları paylaşılıyor. Kitaplara ait cevaplara ulaşmak isteyenlerin sınıf için hazırlanan bölüme ve sonrasında da ders için hazırlanan sayfaya ulaşması gerekiyor. Forumda Türkçe, matematik, fen bilimleri, din kültürü, İngilizce ve sosyal bilgiler dersleri yer alıyor. Öğrenciler veya veliler çocuğun sınıfına uygun sayfaya girerek cevapları alabiliyorlar. 2.sınıf öğrencisine verilen matematik pasifik yayınları kitabı ödevi için 2. sınıf matematik pasifik yayınları başlığından yararlanmak gerekiyor.

Forum Üyeliği Mümkün Mü?

Öğrencilere kolaylık sağlama ve doğru bilgileri öğrenme konusunda fayda sağlayan forum sayfasına üye olunabiliyor. Bu sayede kitaplarda yer alan soruların doğru cevapları öğrencilerle paylaşılabiliyor. Ayrıca paylaşılan cevaplar için yorum yazmakta mümkün oluyor. Üye olunduktan sonra üye gibi yapılarak 3. sınıf matematik tuna yayınları cevapları üyelerle paylaşılabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı