Sponsorlu Bağlantılar

Fuar Lojistiği

Fuar Lojistiği

Fuar lojistik hizmetimiz ile dünyanın herhangi bir ülkesindeki fuar veya etkinliklere katılan müşterilerimizin tüm pop lojistiği operasyonlarını profesyonelce organize ediyor ve fuar alanlarına ulaştırıyoruz. Fuar bitiminde tekrar istenilen noktaya getiriyoruz. Tüm operasyonel süreçlerimizde, taşınacak ülke ve yük türüne göre karayolu, hava, deniz veya intermodal taşımacılık çözümlerimizi kullanabiliyoruz.

Fuar süreçlerinde eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamak için deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz. Taşıma süreci boyunca müşterilerimizin yüklerini eş zamanlı olarak izleyebiliyor ve konuyla ilgili anlık konum bilgisi sağlayabiliyoruz.

Global ağımız sayesinde, fuar ve etkinlik sürecinde dünyanın her noktasında depolama ve elleçleme hizmetleri de verebilmekteyiz.

Sürecin gerektirdiği tüm lojistik zorlukların üstesinden gelebilecek donanıma ve uzmanlığa sahibiz. Fuar ve etkinlik lojistiği alanında sadece nakliye hizmeti değil, forklift, vinç ve diğer özel teknik ekipmanları da sağlıyoruz.

Fuar lojistiği hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz kendileri için en önemli olan konuya, yani en iyi sunumun yapılmasına ve fuar süresince markalarının konumlandırılmasına odaklanabilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu