Sponsorlu Bağlantılar

Futbola Altın Vuruş

Futbola Altın Vuruş

Futbolda gençler kendini kanıtlamaya hızla devam ediyor. Bu gençler arasında Burak İnce de yerini almış görünüyor. 2004 doğumlu genç futbolcu alanında oldukça iyi ve kendisini kanıtlamış. İlkokulda beden eğitimi öğretmeninin kendisini keşfetmesi ile futbol serüveni başlayan Burak başarı merdivenlerini hızlıca çıkıyor. Şu an Altınordu da oynuyor ve hayallerini ulaşmak için çok çalışıyor.

Başarıya Doğru Adım Adım

Burak çok iyi oynuyor ve hocaları onu her maçında gururla izliyor. Geleceğinin çok parlak olduğunu söyleyen hocaları görünen o ki ona çok güveniyor. İlerleyen yıllarda Barcelona forması giymek isteyen Burak yaşam tarzı ve mütevazi davranışları ile de gençlere örnek oluyor.

2019 yılında Eskişehirspor’a attığı gol ile TFF 1.ligde son 10 yılın en genç gol atan futbolcusu olmayı başardı. Burak azmi ve çalışmalarıyla sadece gençlere değil aslında herkese örnek oluyor. Takdire şayan işler yapan bu gencin Instagram hesabı da güzel resimleri ile dolu. Futbol sahasındaki heyecanının yansıdığı Instagram hesabına mutlaka göz atmalısınız.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı