Sponsorlu Bağlantılar

Gelecek Planlaması

Gelecek Planlaması

Gençlerin geri kalan tüm ömrünü etkileyen gelecek planlaması iyi bir şekilde yapılmalıdır. Bu planlama gençlerin hayatını etkilediği gibi ülkeyi de etkileyecektir. Çünkü farklı alanlarda yeteneği olan kişiler yeteneğinin dışında bir sektörde çalışmaları ve eğitim almaları verimliliğin düşüşü anlamına geliyor.

Doğru Gelecek Planlaması

Gelecek planlaması yapılırken sadece anne baba veya okul öğretmenleri devrede olmamalıdır. Bu konuda eğitim almış uzman gençlik koçlarından da yardım almak gerekiyor. Bu konuda uzman kişi gençlik koçu Eda Öztürk Azaklı size yardımcı olabilir. Belli bir süreçten oluşan gelecek planlamasında gencin gizli kalmış yeteneklerinin ortaya çıkması ve bu yeteneklere göre kariyer planı yapılması daha sağlıklı olacaktır. Eda azaklı web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı