Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek Medyumlar İçin Yorumlar

Gerçek Medyumlar İçin Yorumlar

Manevi sorunlar, insanların yaşamlarını çok ciddi şekilde etkileyebiliyor. Bu noktada, insanlar güvenilir medyumlardan destek alabiliyorlar. Bununla beraber, bazı kişiler, medyum olduklarını iddia ederek, insanları suiistimal etmektedir. Medyumlar konusunda bilgi edinmek isteyenler, gerçek medyum hocalar sitesine bakarak, bilgi alıyorlar. Site kullanıcıları, buradaki yorumlara bakarak, en doğru medyumun kim olduğunu görebiliyorlar.

Ali Gürses Hoca

 

İnsanların fayda sağladığı birçok büyü vardır. Aşk büyüsü, papaz büyüsü, nohut büyüsü, soğutma büyüsü, kaşık büyüsü, vb. büyüler hakkında bilgiler siteden öğrenilebiliyor. Vefk ilminin sırlarına vakıf olan medyum Ali Gürses hakkında bilgi edinmek isteyenler de yine siteden yararlanabiliyorlar. Büyüler ve hakiki medyumlarla ilgili merak edilen ne varsa sitede bulunabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı