Sponsorlu Bağlantılar

Google News

Google News

Google News; 2002 yılında hizmet veren servis, içeriğini belirlediği kriterlere göre uygun olan makalelerin, haberlerin ziyaretçilere ulaşmasını sağlıyor. Google news, kayıt işlemleri için belirli düzenlemeler gerekiyor. Bu anlamda Seojen tarafından profesyonel destek alarak, Google News platformunda yer almanız kolaylaşıyor. Web sitesi sadece tasarımdan ibaret değildir. Tasarım dış mimari olsa da içerik ve yazılımın kaliteli altyapıya sahip olması oldukça önemlidir. Hizmetler arasında bulunan backlink paketleri ile sitenizin verimliliği artar.

Google News Paketleri

Google News paketleri, sunulan SEO paketleri gibi avantajlıdır. Paketler; hidrojen ve Seojen paketleridir. Hidrojen paketi; haber harici tüm düzenlemelerin yapıldığı hizmet olup, Google News başvurusu firma ile birlikte yapılıyor. Hidrojen ise anahtar teslimdir.

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı