Gündoğdu: “Mersin’de barış, kardeşlik ve refah meşalesini yaktık”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, ‘Mersin Mitingi’ hakkında açıklamalarda bulundu. Gündoğdu, Mersin mitingi hakkında şu değerlendirmeleri yaptı:

“CHP Genel Merkezinin görevlendirmesiyle; Genel Başkan Yardımcılarımız, Grup Başkan Vekillerimiz, 60 milletvekili, Parti Meclisi üyelerimiz ve örgütlerimiz ile birlikte “Mersin Mitingi” hazırlık çalışmaları kapsamında miting öncesi Mersin’de çalışmalara katıldık. Milletvekillerimiz, Parti Meclisi üyelerimiz, örgüt yöneticilerimiz ile saha çalışmalarımıza başlamadan önce Mersin İl Başkanlığı’nda basın toplantısı yaparak, çalışma programımızı değerlendirdik ve gerçekleştireceğimiz çalışmalar hakkında basını bilgilendirdik.

Ardından milletvekilleri olarak gruplara ayrılarak Mersin merkez ve ilçelerinde yoğun çalışma ziyaretlerine başladık. Çalışmalarımıza Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer’de katılarak birlikte çeşitli STK’lara ziyaretler gerçekleştirdik. Milletin derdini dinlemek için Mersin’e gelen Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu meydanlarda 100 bin kişiyi aşan coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Genel Başkanımız konuşmasını yapmadan önce kürsüyü milletin kendisine bıraktı, önce çiftçi, işçi, emekli, işsiz konuştu ve derdini anlattı. Genel Başkanımızın önderliğinde milletin sesi olduk, olmaya da devam edeceğiz. Milletin sesini herkes duyacak, duyuracağız.Mersin ve çevresinde vatandaşlarımız, narenciye üreticimiz, çiftçimiz kendini çaresiz hissediyor, her gün gelen fahiş zamlar, enflasyon canavarı ocakları söndürmeye devam ediyor. Mersin’den tüm Türkiye’ye barış, kardeşlik ve refah meşalesini yaktık. Mersin’de yüzbinler sorunların çözümü için hemen seçim diye haykırdı.”

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı