Sponsorlu Bağlantılar

Günlük At Yarışı Tahminleri

Günlük At Yarışı Tahminleri

At yarışları pek çok insanın takip ettiği ve tahminler yaparak para kazanmayı istediği iddia türleri arasında yer alıyor. Sayfa at yarışıyla ilgilenen kişilerin yararlanacağı içerikleri sayfada yayınlıyor. Böylelikle kişiler yarışlara ve atlara dair bilgileri sayfayı inceleyerek öğrenebiliyorlar. Sayfada ayrıca uzman yazarlar tarafından yapılan günlük altılı tahmin paylaşımı yapılıyor. Böylece at yarışı tutkunları bu tahminleri okuyarak öğrenebiliyorlar.

Koşuya Çıkacak Atlar Hakkında Bilgiler

Web sayfasının deneyimli yazarları tahmin yazılarını yayınlayarak kişilerin at yarışları ve tahminleri konusunda fikir sahibi olmalarını sağlıyor. Ayrıca tahminler dışında web sayfasında koşuya çıkacak atların yaş, orijin, jokey, kilo ve antrenör gibi bilgilerini de paylaşıyorlar. Tjk sonuç bilgilerini öğrenmek isteyenler ise sayfadaki yazıları ya da canlı tjk tv’yi izleyerek bilgilere ulaşabiliyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı