Sponsorlu Bağlantılar

Günlük ve Güncel Haberler

Günlük ve Güncel Haberler

Öğretici ve bilgi verici haberlerin hızlı bir şekilde okurların hizmetine sunmayı amaçlıyor. Ücretsiz teknolojik haberleri ayrıntılı halde sunumunu yapıyor. Pratik tavsiyeler veren yazılarını sayfasında okurlarına sunuyor. Sitede yer alan yazarlar iki kişiden oluşuyor, ne yazalım düşüncesi ile site kuruluyor. İnsanların doğru ve güvenilir bilgi edinmesinden yana olan iki yazar yıllardır site üzerinden yazılarını okurlarına sunuyor. Ciddi araştırmaların sonucunda yazılar siteye ekleniyor.

 Site Hizmetleri

Yeni iş fikirleri ile okurlarına yardımcı oluyor. Para kazanmak isteyen insanlara yol gösteriyor. Mobil cihazların özellikleri ile ilgili bilgiler sunuyor. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, haberlerini sayfasından paylaşıyor. Sosyal medya kullanımda karşılaşan sorunları yazı halinde okurlarına sunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı