Sponsorlu Bağlantılar

Güvenilir Ortodonti Tedavisi

Güvenilir Ortodonti Tedavisi

Diş hekimliğinin farklı branşları vardır. Çarpık diş ve çene düzensizliği tedavisiyle uğraşan diş hekimliği branşına ortodonti denir. Teknolojik altyapısıyla olduğuyla kadar uzman ortodontist hekimleriyle de güven veren merkez, hastalarına en doğru tedavi hizmetini sunuyor. İnsanlar, merkezdeki tedavileri sonrasında güvenle gülümseyebiliyorlar. Merkez, bugüne kadar, dişlerinin çarpıklığından şikayetçi olan çok sayıda kişiye çözüm sundu.

Ortodonti Hizmeti Fiyatları

Ortodonti tedavisi, öteden beri yapılan bir tedavidir. Dişlerin konumunu ayarlamak için braketler kullanılıyor. En fazla kullanılan braket, metal braketlerdir. Buna ek olarak; Porselen ve Linguel braketler ile Şeffaf Plak Tedavisi hastalara çok daha estetik bir tedavi imkanı sunuyor. Bu tedavi hakkında bilgi ve ortodonti fiyatları için merkezle irtibat kurabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı