Sponsorlu Bağlantılar

Güvenli Test Merkezi

Güvenli Test Merkezi

Akreditasyonu uluslararası geçerliliğe sahip UEF kuruluşundan alınan firma test analiz merkezi olarak hizmet vermektedir. UEF akreditasyonlu testler dünyanın her yerinde geçerlilik sağlamaktadır.

Firmanın Hizmetleri

Farklı analiz periyodlarına göre tam teşkilatlı laboratuvar ortamında ve teknik yetkili elemanları ile hizmet veren firmada medikal, kozmetik, biyolojik ve kimyasal, refrakter, elektronik, uygunluk, otomotiv, sağlık ve daha pek çok laboratuvar testi gerektiren analiz yapmak mümkündür.

Raporlama

Firmanın internet sitesinde yer alan testlerin tamamını yaptırmanın mümkün olduğu site bu alanda detaylı bilgileri içermektedir. Yapılan testler güvenle sonuçlandırılır. Sertifikasyonlandırılır. Talep edilen ölçüm, test ve analizler için firmaların online randevu almaları gerekmektedir. Teknik bilgi, teknik alt yapı, hızlı ve güvenilir sonuç, tarafsızlık ekseni ile sonuçlanan çalışmalar firmanın vizyon ve misyonunu belirleyen özelliklerdir.

Uygunluk ve diğer sertifikalandırma hizmetlerinde firma sizlere gerekli desteği sağlamaktadır. Özellikle pandemi sürecinde covid19 testlerinin merkezi olan firma güvenilirdir.

Verilen hizmetlerin detayları ve yapılması istenen testler hakkında bilgi almak için firmanın internet adresini incelemek gerekir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı