Sponsorlu Bağlantılar

Hakiki Kumaş Al

Kumaş

Dünden bugüne yenilenen ve değişen kumaş sektörünün her aşamasına tanıklık eden bir firmadır. Geniş müşteri kitlesine ulaşma noktasında büyük başarı ve istikrar sağlamıştır.

Kumaşta Kalitenin, Estetiğin, Modanın Tek Adresi

Birinci sınıf kumaş al işlemi için, hızlı ve esnek çözümler sunar. Moda trendlerini takip ederek sınıflandırdığı kumaş modellerini müşteri kitlesinin beğenisine sergiler. Şık ve göz alıcı kumaş tasarımlarına yönelik talepleri noktasında uzman bir kadro ile çalışır. müşteri memnuniyeti sunan hizmet modeli sayesinde geniş kitlelerin tercih ettiği markalar arasına girmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyetini sağlama noktasında önem verdiği değerleri korumayı geliştirmek ve en iyi hizmet modeline sahip kumaş markası olarak site içerisinde öncü marka olmayı sürdürmeye misyon ve vizyon ilkeleri olarak kabul eden bir sitedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı