Sponsorlu Bağlantılar

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Günümüzde insanlar için ve özellikle kadınlar için temizlik çok önemlidir. Hijyen insan sağlığı için çok önemli olduğundan evde kullandığımız malzemelerin temiz olması gerekiyor. Ev temizliği denince akla ilk olarak her gün temas halinde bulunduğumuz halılar geliyor. Denge Halı Yıkama Fabrikası ev ve iş yerlerinde kullanılan halıları evinizden teslim alıp kaliteli bir şekilde temizledikten sonra tekrar evinize teslim ediyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Denge Halı Yıkama Fabrikası İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerinde halı yıkama hizmetlerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Firma tarafından koltuk, stor perde, yorgan, battaniye yıkama gibi hizmetleri sunuyor. Sektörde faaliyete başladığı günden beri farklı olan ve ilk olarak tercih edilen firma müşterilerine kalıcı çözümler sunarak vizyonunu geliştirmeye devam ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı