Sponsorlu Bağlantılar

Havacılık Haberleri

Havacılık Haberleri

Havacılık meraklıları kendilerine birebir hitap edecek bu haber portalında buluşuyor. Havacılık hakkında her türlü gelişmeyi yakından takip etmek isteyenler, bu sitenin özgün içerikleri sayesinde amaçlarına ulaşıyor.

Havacılık haberleri bağlamında pek çok kategoriye erişim imkanı sunan site, içerdiği özgün içerikleri ile havacılıktan anlayan herkesin takdirini topluyor. Üstelik sitede yer alan özgün içeriklerin her biri defalarca kez teyit edilmeden okurların bilgisine sunulmuyor. Ayrıca site bünyesinde uçak modelleri hakkında bilgilerin yanı sıra uzay ve bilim haberleri de yer alıyor.

Yeni Gelişmelerden Anında Haberdar Olun

Havacılık öyle bir camia ki her an yeni bir gelişme ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bu durum bazen ülkelerin ya da uluslararası kuruluşların havacılık otoritelerinden bazen ise havacılık şirketlerinin kendisinden kaynaklanabiliyor.

İşte bu gibi yeni gelişmeleri sıcağı sıcağına öğrenmek isteyenler de bu siteyi ziyaret ederek bu amaca ulaşabiliyor. Ayrıca sitede acil inişlerden dünya çapında küçük ya da büyük tüm uçak kazaları haberlerine varıncaya kadar geniş bir haber ağı da bulunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı