Sponsorlu Bağlantılar

Hayalhost

Hayalhost

İnternet ve bilişim sektöründe yer alan Hayalhost alan adı, hosting ve sunucu hizmeti almak isteyen kişilere hitap ediyor. İzmir merkezli olarak çalışan firma web sitesi açmak isteyen kişilerin kaliteli hizmet almalarını sağlıyor. Ayrıca sunduğu hizmetler sayesinde var olan sitelerin daha yüksek performanslı ve hızlı hale gelmesine yardımcı oluyorlar.

Hosting Hizmeti Çeşitleri Neler?

Web siteleri için barındırma ihtiyacı duyan kişilere firma hosting hizmetleri sunuyor. Bu sayede web sitelerine dair veriler güvenle depolanarak kullanılabiliyor. Firma tarafından sunulan hosting hizmetleri ise Linux, kurumsal, reseller ve ekonomik hosting olmak üzere 4 gruba ayrılıyor. Müşteriler ihtiyaçlarına uygun paketleri hosting bölümünü kullanarak seçebiliyorlar.

Sunucu Hizmeti Veriyor Mu?

Firma alan adı ve hosting hizmetine ek olarak sunucu hizmeti de sunuyor. Sunucuya ihtiyaç duyanlar cloud ve fiziksel sunucu sahibi olabiliyorlar. Sunucular sayesinde cihazların erişim, iletişim ve veri saklama gibi ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyorlar. Müşterileri için en iyi hizmeti sunma gayesinde olan firma sunucular, hosting ve alan adı konusunda müşterilerine teknik destek de sunuyor. Bu sayede yaşanan sorunların hızlı şekilde ortadan kalkmasını sağlıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu