Gündem

Hazır Beton Fiyatları

İnşaat kaba malzemeleri arasında önemli bir yere sahip olan hazır betonların fiyatları da bir o kadar önemli olmaktadır.

Hem enflasyon hem de artan kur fiyatları nedeniyle hazır beton fiyatları da sürekli olarak değişmektedir. Güncel fiyat bilgilerine ulaşmak için yapifiyatlari.com sitemize göz atabilirsiniz.

Hazır betonların birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler şu şekilde sıralanabilir; Grobeton, C25 beton, C30 beton, C35 beton, C40 beton şeklindedir. Hazır beton çeşitlerine göre fiyatları da farklılık göstermektedir. Fiyatlardan genel olarak bahsetmek gerekirse 400 TL ile 600 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İllere Göre Hazır Beton Fiyatları

Hazır beton fiyatları illere göre de değişiklik göstermektedir. C25 beton için en ucuz satış fiyatı Amasya ve Batman illerinde bulunmaktadır. Bu illerde C25 satış fiyatı 380 TL’dir. C25 beton için en yüksek satış fiyatı ise Adana, Antalya, Ardahan, Bilecik ve Bingöl illerinde bulunmaktadır. Bu illerde C25 beton satış fiyatı 600 TL’dir. C30 beton için de en yüksek satış fiyatına sahip iller aynıdır. Bu illerde C30 beton satış fiyatı 615 TL’dir. Aynı şekilde en düşük satış fiyatına sahip iller de aynıdır ve bu illerde C30 satış fiyatı 395 TL’dir. Nakliye ve ek giderler bu fiyat farklılıklarının temelini oluşturmaktadır.

Bu ve buna benzer fiyat bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bulunan içerikler sayesinde sadece inşaat malzeme fiyatlarını değil sektörle ilgili çok daha fazla bilgiye erişebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı