Gündem

Hemoroid tanısı nasıl konur

Pek çok kişi hemoroid problemleriyle alakalı herhangi bir doktora gitmekten çekinirler.

ameliyatsız hemoroid tedavisi en büyük dezavantajı iltihaplı damarları küçültmemesidir. Aslında işlem o kadar etkilidir ki, işlemin yapıldığı bölgelerde sizi sarkık cilt ile bırakabilir. Sonuç olarak, sarkan cilt, işlemden sonra bile hala çok az görünebilir. İyi haber şu ki, tıp teknolojisindeki modern gelişmelerle birlikte şişmiş rektumunuzu küçültmek ve rahatsızlığınızı hafifletmek için kızılötesi ışığı kullanabilirsiniz. Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt MDK yöntemiyle 15 Dk’da sizleri tedavi etmektedir.

Hemoroid(Basur) tanısı nasıl konur?

Pek çok kişi hemoroid problemleriyle alakalı herhangi bir doktora gitmekten çekinirler. Bu nedenle rahatsızlığı bulunan kişilerin %75’inde hemoroidlerinde büyüme bulunmaktadır. Ancak bunlardan yalnızca %4’lük bir kesimi doktor seçeneğine başvurmaktadır.

Ayrıntılı şekilde tıbbi bir muayene yapılması, doktorlarımızın etkili bir biçimde tedavi yöntemi önermesine fayda sağlar. Bu durum belirtileriniz için de daha ciddi sebeplerin dışlanmasına yardım eder. Doktorunuz dış hemoroide sahip olup olmadığınızı çok kolay bir şekilde görebilir. İç hemoroid teşhisinde ise rektum ve anal kanal muayenesi ve bazı testler yapılır.

Hemoroid hastalığından şüphe duyuyorsanız, internet adresimizi ziyaret ederek gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca uzman doktorlarımızdan da yardım alabilirsiniz.

Neolaser Yoluyla Hemoroid Tedavisi

Neolaser tedavisi son senelerde uygulanmaya başlanmıştır. Ayrıca en başarılı tedavi yöntemi olacak şekilde kabul edilen hemoroid tedavileri yöntemidir.

İnce prob desteğiyle hemoroidli pakenin içine girilerek verilecek ısı enerjisiyle pake ve hemoroid pakesine neden olan damar tamamıyla tedavi edilir. Bundan dolayı da yeniden aynı yer üzerinde oluşmaması adına en başarı hemoroid tedavisi yöntemi olarak kabul görmektedir.

Genel olarak hemoroid tedavisi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı