Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Kullanılan eşyalar, zaman içinde özelliklerini kaybederler. Bu durumda, eşyaların geri dönüşüm sürecine dahil edilmeleri, onları yeniden bir ekonomik değer haline getirir. İstanbul’da faaliyet gösteren profesyonel hurdacı firması, pek çok kişiye çözüm sunuyor. Hurdanın türü ne olura olsun, firma, satın alıyor ve ödemeyi de nakit olarak yapıyor. Eski elektronik eşyalar, ciddi çevre kirliliğine sebep olabilir. Oysa, firmaya satıldığında parasal bir değer haline geliyor. Firmayı sektörde öne çıkaran en önemli unsur, tüm hurda çeşitlerini piyasaya göre en yüksek fiyatlarla satın alıyor olmasıdır. Hurda demir satacak müşteriler, hurda demir fiyatları için bir araştırma yaptıklarında en yüksek fiyatı firmanın verdiğini görebiliyorlar.

 

En Yakın Hurdacı

 

Demirin yanı sıra, bakır, kablo, krom, kurşun, alüminyum, plastik, akü için yine en yüksek fiyatları firma sunuyor. Bunlara ek olarak, firma ikinci el trafo alımı da yapıyor. 400 kva, 1600 kva, 1200 kva gibi tüm trafo çeşitleri için firmayla iletişim kurabilirsiniz. Trafoyu satmak isteyenler, firmayla iletişim kurduğunda, firmanın uzman ekibi, yapılması gereken standart testleri yapıyor ve buna göre bir fiyat veriyor. Firmanın tüm hizmetlerinde, müşteriye harika bir konfor sunuluyor. Nakliye süreçleri tamamen firmaya aittir. İstanbul’un farklı semtlerinden kişiler, firmadan hizmet alabilirler. Firma oldukça dakik olması sebebiyle büyük beğeni topluyor. Bundan dolayı, firma, İstanbul’un muhtelif ilçeleri için en yakın hurdacı olmayı başarabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı