Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce öğrenimi

İngilizce öğrenimi

Kursumuzda becerilerinizi sözlü İngilizcenin yanı sıra telaffuz, okuma ve yazmada ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizle geliştirebilirsiniz. Bulabileceğiniz en iyi dil kursu Ankara’da yer alıyor. Akademik Batı Dilleri İngilizce kursu yılların verdiği tecrübeyle bu dönemde de eğitime ara vermeden devam ediyor.

İngilizce Öğrenin

İngilizce kursu Kızılay bünyesinde nasıl hızlı bir şekilde İngilizce konuşacağınızı öğrenin. İster başlangıç ​​seviyesinde ister daha ileri düzeyde öğreniyor olun, kursumuz – İngilizce telaffuz ve gramerden İngilizce ifadelere kadar her şeyi kapsayan – temel bilgileri aşmanıza ve İngilizce’de akıcı olmanıza yardımcı olacaktır. Organize olmak için mücadele mi ediyorsunuz? Zor işi sizin için yapalım! Ne zaman ve ne kadar süreyle İngilizce öğrenmek istediğinizi bize söyleyerek kendi Çalışma Planınızı oluşturun.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı