Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce Öğrenmek İsteyenler İçin Profesyonel Eğitim

İngilizce Öğrenmek İsteyenler İçin Profesyonel Eğitim

İngilizce Dünya’da en yaygın kullanılan diller arasında yer aldığı için günlük hayatta ve iş hayatında sıklıkla karşılaşılan diller arasında yer alıyor. Bu sebeple insanlar İngilizcelerini ilerletmek ve daha iyi pozisyonlarda yer almak istiyorlar. İngiliz kültür insanların bu isteklerini yerine getirmek amacıyla İngilizce eğitimleri veriyor. Kuruluş tarafından verilen eğitim çağdaş eğitim anlayışıyla veriliyor.

Öğrenme Garantisi Veren İngilizce Kursu

Avcılar İngilizce kursu öğrencilere İngilizceyi öğrenme garantisi veriyor. Kişiler deneyimli kadro tarafından aldıkları İngilizce eğitimleri sayesinde dil sınavlarında ve İngilizce bilgisinin arandığı diğer sınavlarda başarılı olabiliyorlar. Ayrıca %100 İngilizce konuşabilme becerisi kazanabiliyorlar. Kursun öğrencilerine sunduğu İngilizce kursları genel İngilizce, İngilizce özel ders, çocuklar için İngilizce ve akademik sınavlar oluyor. Ayrıca kuruluş Almanca kursunu da veriyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı