Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’a Özel Verilen Hizmetler

Sosyal Medyada Yükselme Garantili Hizmetler

Lider medyam sosyal medyada yükselme garantisi veren hizmetler sunuyor. Bu hizmetler sayesinde daha çok takipçi ve beğeni elde eden kişiler daha fazla kişiye ulaşma şansı buluyorlar. Bu sayede de sosyal medyada daha iyi bir yere gelebiliyorlar.

Instagram’a Özel Verilen Hizmetler

Firmanın verdiği hizmetler arasında Instagram hizmetleri de bulunuyor. Firmanın cazip fiyatlarla sunduğu hizmetler paketler halinde bulunuyor ve Instagram kullanıcıları istedikleri paketi satın alabiliyorlar. Bu paketler beğeni, otomatik beğeni ve takipçi paketleri oluyor.

Instagram takipçi satın al paketleri kurumsal veya bireysel olarak satın alınabiliyorlar. Takipçi paketleri arasında 1000, 3000, 5000, 10000 ve 30000 takipçiye sahip olan paketler oluyor. Bu sayede kişiler ihtiyaç duydukları takipçi sayısını barındıran paketleri satın alabiliyorlar.

Instagram takipçi satın al paketlerinin en önemli özellikleri ise Türk ve aktif takipçileri kazandırması, başkasını takip etme şartı olmaması ve kısa sürede hesaba tanımlanması oluyor. Takipçi paketlerinin fiyatları ise satın alınan takipçiye bağlı olarak 20 TL’den başlıyor.

Twitter’a Özel Verilen Hizmetler

Lider medyam hizmetleri Instagram uygulaması ile sınırlı kalmıyor. Firma aynı zamanda Twitter’a özel hizmetler ve paketlerde sunuyor. Bu paketler beğeni, retweet ve takipçi paketleri oluyor. Twitter paketleri de aynı şekilde Türk ve aktif kullanıcılardan oluşan paketler oluyor. Aynı zamanda bu paketleri satın alanlar etkileşimde kazanabiliyorlar.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı