Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten Nasıl Haber Kaldırırım

İnternetten Nasıl Haber Kaldırırım

Büromuz tüm hukuki alanlarda destek sunan alanında deneyimli ekibiyle, müvekkilleriyle kurduğu güçlü ilişkileriyle sizlere hizmet vermektedir. Alanında deneyimli avukatlarımız kendi departmanlarında organize bir şekilde sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır.

Büromuzun bilişim avukatı internet ve sosyal medya üzerinden kaldırılmasını istediğiniz her türlü haber ve içerik için süreci devralmak üzere sizlerin yanındadır. İnternetten haber kaldırma gibi davalarınızda hizmet vermektedir.

Boşanma avukatı, sürdürmek istemediğiniz birliktelikleri davanızdaki düşünce ve isteklerinizi dikkate alarak sonuca ulaştırmak için sizlerin yanındadır.

Zorla Senet İmzalamak Zorunda Kalmayın

Alanında uzman ağır ceza avukatı hizmetlerimiz ile Zorla senet imzalatma davaları dahil olmak üzere içinde bulunduğunuz süreci başından sonuna kadar takip ederek tam donanımlı destek için sizlere hizmet vermektedir.

Müvekkillerimizin hukuki süreçlerini önemsiyor ve onlar için çalışıyoruz.

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı