Sponsorlu Bağlantılar

interplast.info.tr

interplast.info.tr

İnterplast A.Ş. 1983 yılında el yüz kurutma makinaları başta olmak üzere sıvı sabun makinası, pisuvar ve fotoselli musluk gibi hijyenik ıslak hacim ekipmanları üretmek üzere kurulmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden şirket Avrupa ve Amerika başta olmak üzere konusunda uzman şirketlerle iş birliği yaparak Türkiye temsilciliğini almıştır.

Sektörün Lideri İnterplast

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmekte olan şirket 2002 yılında İstanbul’da kurduğu fabrika ile gücüne güç katmıştır. Tıbbi atık kovası üretimi konusunda sektörde adı geçen bir firma haline gelmiştir.

Dünyanın Dezenfektanını Üretiyor

Özellikle pandemi döneminde fazlaca ihtiyaç duyulan dezenfektan üretimi konusunda ülkemizin lokomotif firması olan İnterplast ürettiği ürünleri yurt içinde bulunan 250 bayi ve yurtdışı onlarca firma aracılığı ile tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı