Sponsorlu Bağlantılar

İphone Hafıza Yükseltme

İphone Hafıza Yükseltme

Cep telefonlarının hafızaları, aktif kullanıcılar için belirli bir süreden sonra yetersiz gelmeye başlıyor. İphone telefonlarda yazılımsal işlem ya da entegre değişimi ile hafıza yükseltiyorlar. İphone ekran değişimi işlemleri tüm modellerde aynı yöntemlerle yapılıyor. İphone cam değişimi yapılmak istenildiğinde, servis elemanları yapılacak işlemler hakkında sizleri bilgilendiriyor ve yanınızda gerekli işlemleri yapıyorlar.

Telefon Ve Tablet Tamiri

Telefon ve tablet tamiri bölümünde yaptıkları açıklamalar ile müşterilerine sundukları tüm hizmetler hakkında bilgi veriyorlar. İphone açılmıyor sorunu ile karşılaşanlar, serviste yapılacak işlemlerle telefonlarını tekrardan kullanmaya başlayabileceklerdir. Açılmama sorununun belirli nedenleri vardır ve teknik servis elemanları bunu hemen tespit edebiliyor. Gerekli işlemleri hemen yapıyor ve telefonun açılmasını sağlıyorlar.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı