Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Teknik Servis

iPhone Teknik Servis

Bursa’da iPhone’un tüm ürünlerine garantili teknik servis hizmeti veren firma, iPhone servis ücretlerinde de uygun fiyalandırma yapmaktadır.

iPhone ekran değişimi gibi işlemleri cihazın garantisi bittikten sonra orjinal parçalarla yapan firma, tam donanımlı teknik uzmanlara sahiptir.

iPhone Servisleri

iPhone ve Apple cihazlarını kullanan kişilerin pek çok teknik servisi firma tarafından yapılır. iPhone batarya değişimi gibi hizmetler garantili teknik hizmeti ile firmadan alınabilir.

iPhone anakart tamiri de firmanın verdiği teknik hizmetlerden biridir. Orjinal yedek parçalar kullanılarak cihazın performansında herhangi bir düşüş yaşanmasının önüne geçilir.

Apple ürünlerinden bir diğeri olan iPad tamiri firma bünyesinde alınabilecek hizmetlerden biridir. Apple ürünlerinin tamamına orjinal parça desteği ile firma tarafından teknik servis hizmeti verilmektedir.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı