Gündem

İstanbul Parça Bez

Tekstil alanında geri dönüşebilen kumaş atıkları ile parça bez üretimi yapılır.

İstanbul parça bez firması çeşitli sanayi sektörü için üretim ve pazarlama alanlarında profesyonel olarak çalışır. Parça bezler kullanım amaçlarına göre müşteriler için sınıflandırılır ve istedikleri miktarda gönderilir. Parça bezlerin temizliği konusunda problem yaşanır ise geri iade garantisi de sunulur.

Kullanım yerleri temizlik şirketleri, ağır endüstri alanları, oto tamirhaneleri, hizmet sektörüdür. Parça bezler birden fazla kullanıma uygun kalitede ve en iyi temizliği sunacak yapıdadır. Beyaz ve renkli parça bezleri toz, tüy bırakmaz, ağır yağ ve kiri temizler. Parlatma amaçlı da kullanılmaktadır. Renkli bezlerin renk bırakması riski olabileceğinden çözücüler ile kullanılmamalıdır.

İstanbul Parça Bez Çalışmaları

Tekstil fabrikaları her zaman ihtiyaç duyulan üretim merkezleridir ve gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bu nedenle de üretim sonrasında kumaş artıkları da artar. İstanbul Parça Bez çalışmaları ile kumaşların en kazançlı şekilde ve israfı önleyen geri dönüşümleri yapılmaktadır. Atık kumaşlar farklı çeşitte kumaş çeşidi ve renkte bulunabilir.

Fabrika makinelerinin temizliği ve birçok sektör için parça bezi üretimi yapılarak firmalar için gelir sağlar ve çevre içinde faydalı bir girişim olur. Atık kumaşlar lekesiz olduğu için ve deforme olmadığından tekrar değerlendirilmesi kolay olacaktır. Firma olarak amacımız geri dönüşüm farkındalığı oluşturmak ve gelecek nesilleri için daha yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu