Sağlık

İstenmeyen Tüylerden Yan Etkisiz Kurtulma Yöntemi

İstenmeyen Tüylerden Yan Etkisiz Kurtulma Yöntemi

İstenmeyen tüyler uzun süreli olarak etkili olduğunda hayatımızı ciddi anlamda olumsuz etkiler. Bu problem birçok sebepler doğrultusunda meydana gelir. Bu nedenle Halkalı lazer epilasyon merkeziyle bu sorundan erkenden ve ağrısız bir şekilde kurtuluruz. Birçok güzellik merkezlerinde istenmeyen tüyler doğrudan amatör türünden epilasyon cihazlarıyla yok edilmeye çalışılıyor.

Bu da doğal olarak müşteri memnuniyetsizliğine neden oluyor. Ancak İstanbul güzellik merkezlerinde yüksek teknolojili lazer epilasyon cihazları yer alır. Böylece en zorlu istenmeyen tüylerimiz dahi kökten yakılarak yok edilir. Firmalar kurumsal bir kimliğe sahiptir. Bu nedenle de beklentilerimizi kusursuz bir şekilde karşılar.

Lazer Epilasyon Nedir?

En kariyerli Başakşehir lazer epilasyon merkezleri söz konusudur. Bu özel güzellik merkezlerinden %100 şeffaf bir şekilde lazer epilasyon hizmetleri alabiliriz. Lazer epilasyon, yüksek lazer sistem üzerinden istenmeyen tüylerimizi yakarak yok eden en özel uygulamadır. Yöntem geçmişten günümüze güzellik salonlarında uygulanır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyonlar hakkında birçok ayrıntılar merak konusudur. Bunlar arasında Küçükçekmece lazer epilasyon seansları kimlere uygulanabilir konusudur. Yöntemde herhangi yaş ve cinsiyet ayrımı söz konusu değildir. Bu nedenle herkes tarafından tercih edilir. Genital bölge haricinde vücudunuzun herhangi bölgesinde istenmeyen tüyler olduğunda lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Uygulamayı sektörde lider kılan birçok yönler söz konusudur. Bu yönler arasında ise lazer epilasyonun büyük avantajlara sahip olması bulunur. Yöntemin avantajları arasında fiyatlarının uygun olması,garantili ve pratik bir şekilde hizmet sunması yer alır. Birçok yöntemler istenmeyen tüylerin yok edilmesinde etkisi yoktur.

Bu da doğal olarak müşterilerde negatif bir ruh hali oluşturur. Fakat lazer epilasyonda maksimum düzeyde faydalar söz konusudur. Yöntem vücudun en zorlu bölgelerinde dahi hasıl olan istenmeyen tüyleri 4-5 seans üzerinden ortadan kaldırır. Böylece müşterilerin hızlı bir şekilde kaliteli yaşama sahip olmasını sağlar.

Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Ortalama olarak 5-7 seans uygulanması genellikle idealdir. Fakat müşterilerin tercih ettiği güzellik merkezleri de önem arz eder. Örneğin kalitesiz güzellik merkezlerinde lazer epilasyon seansları maksimum düzeyde uygulanır. Bu gibi firmalarsa epilasyonlar 10 seansa kadar uygulanabiliyor. Bu durum avantajlı gibi gözükse de gerçek anlamda müşterilerin huzursuz kalmasına neden olur.

Yöntemin aşırı seans miktarı üzerinden uygulanması birçok müşterilerde negatif ruh hali oluşturabiliyor. Bu nedenle zaman kaybı da yaşamamanız açısından standart seans sayısı sunulan İstanbul güzellik merkezlerine başvurmanız önerilir. Bu firmalar kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyetini birinci planda bulundurur. Bu nedenle epilasyonda herhangi memnuniyetsizlik duymanız söz konusu değildir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Lazer epilasyonların en büyük avantajları arasında kuşkusuz ki kontrol seansı olmasıdır. Birçok profesyonel İstanbul Küçükçekmece lazer epilasyoncular merkezlerince kontrol seansı da sunulur. Kontrol seansı olmazsa olmazlar listesinde yer alır. Bu önemli ayrıntıda hedef, müşteri memnuniyeti sağlanmasıdır.

İstenmeyen tüyler belirsiz zaman sonrasında yeniden etkisini göstermeye başlayabilir. Bu durum müşterilerin yaşam tarzıyla da ilgilidir. Fakat istenmeyen tüyler genellikle 1-2 yıl sonrasında yeniden hasıl olabiliyor. Bu nedenle de siz değerli müşterilerin 1-2 yıl sonrasında yeniden kontrol seansına başvurması gerekebilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon birçok bölgelere uygulanabilir. Yüz bölgesinden epilasyonlar daha çok uygulanır. Çünkü istenmeyen tüyler daha çok bu bölgede meydana gelir. Bu bölgenin ayrıca görünür olması da müşterilerin epilasyonda özellikle bu bölge için tercih etmesini sağlıyor. Uygulama boyun ve kol,bacak bölgelerinden de uygulanabiliyor.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon yaptırmak istediğinizde ilk olarak seans aralığını ve miktarını bilmeniz gerekir. Lazer epilasyon seanslarının en fazla 7 seans olarak uygulanması söz konusudur.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Uygulama fiyatları her yıl en azından 1 kez düzenli olarak güncelleniyor. Bu nedenle İstanbul güzellik merkezleri kurumsal web sitelerinden lazer epilasyon fiyatlarına bakabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu