Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Botoks Nasıl Uygulanır?

İzmir Botoks Nasıl Uygulanır?

 

İzmir botoks tedavisinin uygulanması son derece kolaydır. Bunun için öncelikle kısa bir doktor muayenesinden geçmek gereklidir. Botoks uygulanmasına kesin olarak karar verildikten sonra, uygulamanın yapılacağı bölge lokal anestezi kremi ile uyuşturulmaktadır. Bu yüzden de tedavi esnasında herhangi bir ağrı ya da acının yaşanması söz konusu değildir. İzmir botoks uygulaması, derinin altına botulinum denen seyreltilmiş sıvının zerk edilmesi ile yapılmaktadır.

 

İzmir Botoks Nedir?

 

Son dönemlerde yaygın olarak kullanılmaya başlanan ve adından da sıklıkla söz edilen bir tedavi yöntemi olan İzmir botoks estetik amaçla uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde estetiklik ve yaşam konforu açısından sorun teşkil eden pek çok durum ortadan kaldırılabilmektedir. Bunların başında yüzde meydana gelen kırışıklıklar yer almaktadır.

 

Zaman içerisinde yüzde meydana gelen kırışıklıkların giderilmesi açısından botoks son derece etkili bir yöntemdir. Ayrıca göz tembelliğinin giderilmesi amacı ile de botoks kullanımı son derece yaygındır. İzmir botoks yöntemine başvurulan bir diğer durum olarak da aşırı terleme tedavisinden söz etmek mümkündür.

 

İzmir Botoks Fiyatları

 

İzmir botoks fiyatları konusunda net bir rakam söz etme olanağı yoktur. Zira bu tedavinin uygulandığı sağlık merkezlerinin sayısı son derece fazladır. Özellikle bu tedaviye olan talebin artmasından dolayı, botoks tedavisi yapan merkezlerin sayısında bir artış görülmüştür. Fiyatlardaki farklılık, tedavi olmak isteyen kişiler açısından seçme kolaylığı anlamına gelmektedir. Bu konuda en doğru bilgiyi almak için sağlık kuruluşları ile irtibata geçmek gereklidir.

 

İzmir Botoks Yaptıranlar

 

Botoks yaptırmaya karar verip bu konuda yeterli cesareti kendilerinde bulamayan kişiler için, daha önce bu tedaviyi olmuş olan kişilerin yorum ve deneyimleri son derece motive edicidir. Bu kişilerin yorum ve deneyimlerini merak edenler, internet platformlarında yer alan paylaşım sitelerinden ya da yorum sitelerinden yararlanabilirler.

 

İzmir Botoks Kullanıcı Yorumları

 

İzmir botoks tedavisine başvuran kişilerin yorumları incelendiği zaman büyük bir çoğunluğunun almış oldukları bu estetik hizmetten memnun kaldıkları görülmektedir. Her estetik operasyonda olduğu gibi bu konuda da memnun kalmayan ya da olumsuz görüş bildiren insanlar da mevcuttur. Ancak oransal bir değerlendirme yapıldığı zaman, memnuniyet duyanların sayısı oldukça fazladır. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan ve etkileri de son derece olumlu olan bu tedavi yöntemine başvurmak için hiçbir neden bulunmamaktadır.

 

İzmir Botoks Nasıl Uygulanır?

 

Botoks tedavisine girmek isteyenlerin sık merak ettikleri konulardan biri de bu tedavinin nasıl uygulandığıdır. İzmir botoks tedavisi son derece kolay uygulanabilen bir tedavidir. Her ne kadar sıvının deri altına enjekte edilmesi için iğneler kullanılsa da operasyon öncesinde yapılan lokal anestezi sayesinde herhangi bir acı duyumu yaşanmamaktadır. İzmir botoks tedavisi genellikle 10 ila 15 dakika arasında devam eden ve tamamlanınca da bireylerin gündelik hayatlarına devam edebilmeleri açısından herhangi bir engel oluşturmayan bir yöntemdir.

 

İzmir Botoks Etkisi Ne Kadar Sürer?

 

İzmir botoks tedavisi yapıldıktan sonra etkisi genellikle 5-6 ay kadar devam etmektedir. Bu süre zarfında yüzdeki kırışıklıklar büyük ölçüde ortadan kalkarak daha estetik bir görünüm elde edilmektedir. Tedavi eğer terleme için uygulanıyorsa, uzun bir süre boyunca ter sorunu ortadan kaldırılmaktadır.

 

Tedavinin etki süresinin sona ermesinden sonra yeniden uygulanması ve bunun sistematik olarak devam ettirilmesi, etki süresinin de uzamasına yol açmaktadır. Öyle ki uzun süre botoks tedavisine devam edilmesi durumunda bu süre 10-12 aya kadar uzayabilmektedir. İzmir botoks tedavisi sonucu ortaya çıkan etkinin tamamen kalıcı olması ise söz konusu değildir.

 

https://www.drnerminvarilsuha.com/izmir-botoks/ ß hakkında bilgi için hemen randevu alın.

  •  

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı