Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Dudak Dolgusu

İzmir Dudak Dolgusu

İzmir dudak dolgusu özellikle ince dudağa sahip olan kişilerin daha biçimli ve çekici bir dudak görüntüsü sahibi olmak için yaptırılan tedavidir.  Yapısal olarak bazı dudaklar İnce olur.  Bu çok tercih edilen bir durum değildir.

Özellikle böyle dudaklara sahip kişiler dudak dolgusu yaptırarak daha estetik bir görüntü sağlanmaktadır. İzmir burun dolgusu cerrahi bir müdahale değildir çok kısa sürede gerçekleştirilir ve estetik bir burun oluşur. Ameliyatsız diğer bir estetik uygulama olan İzmir iple yüz germe tedavisinde ise aynı şekilde hasta uygulamadan sonra günlük yaşamına kaldığı yerden devam edebilir.

Dudak dolgusu dudak ve etrafına Hiyalüronik asit enjekte edilerek gerçekleştirilir ve bunun sonucunda dudaklar çok daha dolgun ve hoş bir görünüme sahip olur.  Günümüzde çok sık tercih edilen işlemlerden biridir ve son derece başarılı sonuçları vardır.  Ancak her ne kadar cerrahi bir operasyon olmasa da bu konuda mutlaka uzman kişilerin bu işlemi yapması gerekir ve bunu plastik cerrahlar çok daha başarılı yapmaktadır.

Onun dışında hekim olmayan kişilere yaptırılması tercih edilmemelidir. Estetik uygulamalar içinde kalıcı olan İzmir lazer epilasyon tedavisi de yine uzman ve tecrübeli hekimler tarafından yapılması durumunda başarılı sonuçlar elde edilir.

İzmir Burun Dolgusu Nedir?

İzmir Burun Dolgusu cerrahi olmayan estetik uygulamaları konusunda cerrahi estetik operasyonlara alternatif olacak noktaya gelmiştir.  Özellikle son yıllarda en fazla tercih edilen, ameliyat olmadan burun estetiği yaptırmak çok fazla tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir.  Burun üzerinde bulunan Keskin hatları yumuşatmak veya burun ucunu hafif yukarı kaldırmak burunda var olan çöküntüleri dolgu malzemesi kullanarak burnu şekillendirmek veya varsa hafif burun eğriliğini düzeltmek için yapılan estetik uygulamalardan biridir.

Bu uygulama cerrahi müdahale yapılmadan çok kısa sürede gerçekleştirilir.  Bu işlem deri altına dolgu malzemesi kullanılarak yapılmaktadır. Burun dolgusu burunda ufak tefek asimetriler bulunması veya hafif burun eğriliklerinin olması durumunda yapılan uygulamalardan biridir.  Uygulama kalıcı olmadığı için geri dönüşümlü bir uygulamadır.

Bu nedenle kişiye oldukça avantaj sağlar.  Genellikle burun estetiği ameliyatı olmayı düşünüp ancak bundan korkan bu konuda karar veremeyen kişilerin başvurduğu yöntemdir.  Yaklaşık olarak 20-25 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilen işlemlerden biridir.  İşlemden sonra hasta hiçbir rahatsızlık hissetmeden günlük yaşamına dönebilir.

İzmir İple Yüz Germe Nasıl Yapılır?

İzmir İple Yüz Germe sonuçları bakımından değerlendirildiğinde oldukça başarılı sonuçlar veren tatmin edici uygulamalardan biridir.  İple yüze biçim verilmesi ve yüzün şeklinin yeniden kazandırılması biçiminde yapılan bir tedavidir.  İple gerçekleştirilen tedavi ameliyatsız ve yüzün tamamı üzerinde uygulanan işlemlerden biridir.

İple yüz gençleştirme işlemi kaşların yukarıya kaldırılması yanakların dolgun bir görüntü ve yüze belirgin bir ifade verilmesi için ve çene kontörünün daha belirgin hale getirilmesi için yapılan uygulamalardan biridir. Yani yüzün tamamına uygulanan bir tedavidir ve sonucunda yüz ovalı tekrar kazandırılmış olur.

 

 

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

İzmir Dudak Dolgusu fiyatları yaptırılan merkeze göre değişiklik gösterse de ancak bu tedavinin genel anlamda piyasada belli bir fiyatı vardır.  Ancak bu konuda internetten fiyat öğrenmek çok doğru ve mantıklı bir yöntem değildir.  Herkesin dudak dolgusu beklentisi nelerin yapılması gerektiği farklılıklar gösterir.  Dolayısıyla yapacak olan hekimin tecrübesi bu konudaki deneyimli uygulamanın yapıldığı tıp merkezi veya güzellik merkezi fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Doğru olan ilk muayene için randevu almak ve bu konuda fiyatların ne olduğunu öğrenmektir.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

İzmir Lazer Epilasyon son derece avantajlı ve kalıcı tedavilerden biridir. Uzun yıllardır dünyada ve ülkemizde istenmeyen kılların kalıcı olarak yok edilmesi tekniği ve işlemi bugün günümüz de daha fazla talep ve tercihlerle devam etmektedir.

Diğer geçici uygulamalar olan İzmir burun dolgusu insan vücuduyla uyum sağlayan dolgu malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır. Günümüzde gerek lazer epilasyon tekniği ve cihazları konusunda kullanılan cihazların cildin doğal yapısını bozmaması, gerekse İzmir iple yüz germe tedavisinde kullanılan dolgu malzemesinin insan vücudunun ürettiği bir madde olması günümüz estetik uygulamalarının geldiği gelişmiş durumu izah etmektedir.

Önceki yıllara göre her geçen gün daha gelişmiş teknolojilerin kullanılması bu konudaki ilgi ve tercihleri arttırmaktadır.  Aynı zamanda daha gelişmiş olduğu için çok daha kısa dönemde çok daha acısız ve ağrısız ve kısa sürede gerçekleştirilmesi de oldukça olumlu gelişmelerden biridir. İzmir dudak dolgusu tedavisinde kullanılan hiyalüronik asit hiçbir yan etki oluşturmayan dokuyla uyumlu ve son derece estetik tedavilerden biri olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı