Sponsorlu Bağlantılar

İzmir İple Yüz Germe

İzmir İple Yüz Germe

İple yüz germe bir estetik işlem olup lokal anestezi altında yapılmaktadır. Lokal anesteziyle gerçekleştirilen işlemde kişi ağrı hissetmeden estetik bir görünüme kavuşur. İzmir iple yüz germe işlemleri kısa süreli işlemler olup en fazla 45 dakika gibi bir sürede yapılır. Kısa süreli ve lokal anestezi altında yapıldığı için kişi günlük hayatına aynı gün geri dönebilir. Enjekte edilmesi için kullanılan iplerin cilde herhangi bir yan etkisi bulunmaz. İnce uçlu iğneler yardımıyla cilt altına ipler enjekte edilerek çapraz bir şekilde yerleştirilmesi şeklinde İzmir iple yüz germe işlemi yapılır.

İzmir İple Yüz Germe

İple yüz germe işlemleri kısa süreli estetik işlemdir. Cilt ve cilt altı dokularının eski esnekliğini kazandırmak amacıyla iplerin deri altına gerilmesiyle gerçekleşir. İğneler yardımıyla enjekte edilen ipler bir ağ şeklinde cilt altındaki dokulara yerleştirilir ve fonksiyonlarını kaybetmiş olan dokuların onarımı sağlanır. Cilt altında yaklaşık 6 ay durur fakat onarım etkileri 2 yıl devam etmektedir. 6 ay sonrasında kendiliğinden cilt altında eriyerek ipler yok olma özelliğine sahiptir. Genellikle İzmir iple yüz germe estetik işlemleri doğumdan sonra görülen karın ve kalça sarkmalarında, yüz ve boyun bölgesinde meydana gelen sarkma ve kırışıklık tedavilerinde uygulama yapılır.

İzmir Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun dolgusu bir estetik işlem olup ağrısız olmasından dolayı cerrahi operasyonlardan daha çok tercih edilir. Burun dolgusu görüntüsünden rahatsız olan ve ufak dokunuşlarla düzeltilecek olan burun yapısına sahip kişilerde uygulanır. Genel olarak İzmir burun dolgusu uygulamaları en fazla 30 dakika sürer ve kısa süren bir işlem özelliğine sahiptir. Burun anestezik kremlerle uyuşturulur ve enjekte yöntemiyle dolgu malzemesi buruna enjekte edilir. Kremle uyuşmasından sonra 5 dakikada enjekte işlemi gerçekleştirilir ve kişi istediği görünüme bu kadar kısa sürede kavuşur. Ameliyat düşünmeyen kişiler tarafından tercih edilen burun dolgusu uygulamaları daha pratik ve daha az maliyetli işlemlerdir. Kalıcı olmamasını ve birkaç ay içerisinde burnun eski yapısına geri döneceğini düşünürsek İzmir burun dolgusu uygulamalarını düzenli olarak tekrarlamak kalıcılığını arttıracaktır diyebiliriz.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu estetik işlemleri genellikle bayanlar tarafından ve ince dudak yapısına sahip kişiler tarafından tercih edilir. İzmir dudak dolgusu işlemlerinin asıl amacı dudaklara hacim kazandırmak ve güzel bir görünüm elde etmektir. Bu nedenle kişiler dudak dolgusunu yaptırmadan önce mutlaka iyi araştırma yapmalı ve klinik ortamlarını tercih etmelidir. Dudaklar içerisine dolgu malzemelerinin enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştirilen ve kalıcı olmayan uygulamalar için fiyat bilgisi de net bir şekilde verilemez. Bazı merkezlerde sabit fiyat uygulaması geçerli olsa da bazı merkezlerde kişiye ve malzemeye göre fiyat politikaları değişiklik gösterir. Öyle ki kullanılan dolgu malzemesi kalitesi İzmir dudak dolgusu fiyatlarını oldukça etkileyen faktörlerdir. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli ise dayanma ömrü o kadar uzar. Bazı dudak dolguları 6 ay kalırken bazı dudak dolguları 18 aya kadar kalıcılığını koruyabilir ve bu da dolgu malzemesinin kalitesinden kaynaklanır.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

Kadın ya da erkek fark etmeden herkes de uygulanabilen İzmir lazer epilasyon uygulamaları kalıcı ve etkili sonuçları sayesinde tercih edilmektedir. Diğer kıl alma yöntemlerine göre hızlı ve pratik bir teknikle kıl köklerine etki ederek dökülmelerine yardımcı olur. Ağrısız ve acı hissedilmeden uygulama yapılması tercih ederken en sık rastlanan avantajları arasındadır. Yan etkisi olmayan lazer epilasyonda öncesinde ve sonrasında bakım gerektirmeden uygulama yapılabilir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı