Gündem

Kaliteli Mersin İş Hukuku Avukatı

Mersin Avukat Mustafa Burkay Tunç hukuk bürosu, müvekkillerine yasal süreçleri boyunca etkili bir hukuki destek vermeyi amaçlar.

Hukuk büromuz başta Mersin olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiğimiz alanlar çeşitli olmakla birlikte Mersin ceza avukatı müvekkillerimize iş hukuku, aile-kişiler hukuku, idare hukuku, ceza hukuku gibi alanlarda destek sunuyoruz. Bu alanlara ilaveten tüketici hukuku, icra-iflas hukuku, gayrimenkul hukuku ile ilgili davalarda da müvekkillerimizin yanında bulunuyoruz.

Avukat Mustafa Burkay Tunç hukuk bürosu olarak müvekkillerimizin sorunlarına etkili ve uzun vadeli çözümler sunmayı önceliğimiz kabul ediyoruz. Mersin boşanma avukatı gibi vasıflarla müvekkillerimizin taleplerini anlamak için uzun süren fikir alışverişleri yapıyoruz. Yasal süreç boyunca irtibat halinde kalmakla birlikte onları bu süreçle ilgili son derece şeffaf bir şekilde bilgilendiriyoruz. Müvekkillerimizin haklarını onlarla birlikte arayıp tüm mağduriyetlerini ortadan kaldırmak için gayret ediyoruz.

Hukuk büromuz iş hukuku alanında etkili çalışmalar yürütmektedir. İş sözleşmesinin feshinin sorumluluğu işverende olmakla birlikte, bu sözleşmenin haksız feshi işçiye mağduriyet yaratır. Bu mağduriyetin engellenmesi adına müvekkillerimizin hakkı olan kıdem tazminatını ve diğer ücretleri alabilmesi için çalışmaktayız. Eğer işvereniniz sözleşmenizi haklı fesih gibi gösterdiyse bu durumda da Mersin iş hukuku avukatı hukuk büromuza danışarak hukuki destek alabilirsiniz. Avukat Mustafa Burkay Tunç hukuk bürosu olarak yasal süreçlerinizde profesyonel desteğimizle siz müvekkillerimizin yanında bulunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı