Sponsorlu Bağlantılar

Kalitesi Test Edilmiş Beton Satışları

Kalitesi Test Edilmiş Beton Satışları

Yollar ve alt yapı için gerekli olan betonların üretilmesini sağlayan firma ürünlerini üretimin ardından hemen satışa sunmuyor. Öncelikle bünyesinde bulunan laboratuvar test cihazlarıyla beton boru ürünlerinin dayanıklılığını ve sızdırmazlık kontrolünü yapıyor. Teknikerler eşliğinde yapılan test etme işlemi ardından ürünlerde sorun görülmemesi durumunda ürünleri satış için hazırlıyor. Beton ürünleri satılana kadar geçen süreyi de firmanın üretim tesisinde bulunan stok sahasında güvenli bir şekilde geçiriyor.

Firmanın 2 Beton Santrali Bulunuyor

Firma betonarme boru ve diğer ihtiyaçların zamanında karşılanabilmesi için 2 adet beton santraliyle hizmet veriyor. Bu santraller 24 saat aralıksız bir şekilde çalışarak üretim yapıyor. Üretimin ardından da ürünler gerekli aşamalardan geçirilerek satışa hazırlanıyor.

Ekonomik Parke Taşları

Yollar, kanallar ve diğer alt yapı çalışmaları için üretim yapan firma ayrıca şehirlerin modern bir görünüme bürünmesini sağlayan parke taşı üretimi de yapıyor. Bu taşlar kolay bir şekilde döşenebilen ürünler oluyor. Ayrıca ekonomik olmaları sebebiyle pek çok alanda kullanılabiliyor. Şehirlere modern bir görünüm katmanın dışında kaygan olmayan yapıları sebebiyle rahat kullanım sağlıyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı