Gündem

Karamollaoğlu: “Ucuz şovlar, çirkin polemikler, basit kabadayılıklar bizim işimiz değildir!”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Karamollaoğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Birçok problemimiz var ve her meselede anlaşılıyor ki; bu iktidarın bunlara çözüm üretmeye ne niyeti ne de takati var.. Hepimize büyük sorumluluklar düşüyor.  Öncelikle Cemil Meriç’in ifadesiyle; “üslûbumuz kimliğimizdir.” Biz Saadet Partililer olarak, birileri kutuplaşmayı körüklemek adına üslûbunu ne kadar çirkinleştirirse çirkinleştirsin; daima sözün güzelini söylemeye devam edecek, işin de doğrusunu yapacağız.

Önceliğimiz; ülkemizin problemlerini çözmek, tercihimiz insanımızın sıkıntılarını gidermektir.
Ucuz şovlar, çirkin polemikler, basit kabadayılıklar bizim işimiz değildir! Biz ülkemizi yeniden derleyip toparlamaya, insanımızın yüzünü güldürmeye talibiz. Yani biz zora talibiz.
Kurulan tuzakların, senaryosu yazılmış oyunların farkındayız. 6’lı masa kurulmasın diye binbir türlü plan yaptılar, masa kurulduktan sonra yine akla hayale gelmedik iftiralar attılar… Seçim kanununu değiştirdiler, baktılar ki yine olmadı…

6’lı masa topluma umut oldukça ve insanımızın güvenini kazandıkça; şimdi de senaryosu epey kötü olan, figüranlarının da epey kötü performans sergilediği yeni oyunları gösterime aldılar.
Ne yaparlarsa yapsınlar biz, yersiz-gereksiz ve ne insanımıza ne de ülkemize hiçbir faydası olmayan tartışmalardan uzak duracak; gerçek gündemimize odaklanacağız. 6’lı masa; uzlaşı, normalleşme, sağduyu ve istişarenin masasıdır. Artık bu bozuk tezgâhın başındakileri de, onlara yardımcı oyunculuk yapanları da ve bu tezgâhı da değiştireceğiz…

Artık bu bayat oyunlar bir daha ülkemizde sergilenemeyecek, bu düzen değişecek.
Kararlıyız!Hep birlikte yeni bir başlangıç yapacak ve her geçen gün umudu büyüteceğiz.”

 

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu