Sponsorlu Bağlantılar

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı

 

Ankara karın germe ameliyatı, sıkı bir cilde ve daha estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişilerin başvurdukları öncelikli yöntemlerden biridir. Genel anestezi uygulanarak yapılan bu ameliyatta karın bölgesinde yer alan yağ tabakasının alınması ve kasların daha sıkı bir yapıya kavuşturulması hedeflenmektedir. Ankara karın germe ameliyatı son derece acısız ve en kısa sürede etki veren yöntemdir.

 

Meme Büyütme Nedir?

 

Bazen genetik durumlardan dolayı bazen de kişilerin vücut sistemlerinden dolayı memeler yeteri kadar büyüme göstermeyebilir. Bu esasında sağlık açısından zararlı bir durum değildir ancak estetik bir görünüm elde etmek ya da daha çekici olmak isteyenler açısından önemli bir husustur. Ankara meme büyütme yöntemleri sayesinde daha dolgun ve şekilli memeler ulaşmak mümkündür.

 

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

 

Ankara meme büyütme işlemi cerrahi olarak uygulanan bir işlemdir. Her ne kadar meme büyütme konusunda eskiden beri dilden dile gelen bazı geleneksel yöntemler bulunsa da bunlar istenilen etkiyi yaratmakta yeterli değildir. Meme büyütme konusunda en kesin yol cerrahi yöntemdir. Son derece risksiz ve acısız bir operasyon ile yapılan meme büyütme işlemi sonrasında kadınlar daha estetik görünüme sahip olan memelere kavuşmaktadır.

 

Meme Büyütme Fiyatları

 

Meme büyütme işleminin fiyatı hakkında kesin bir rakamdan söz etmek mümkün değildir. Yapılacak olan işlemin niteliği ve Ankara meme büyütme işlemini yapacak olan estetik merkezinin bu konudaki fiyat politikası, fiyatların değişkenliğini tetiklemektedir. Ayrıca estetik merkezinin bilinirliği ve kalitesi de bu konuda önemli bir husustur. İyi bir sonuç elde edilmek isteniliyorsa, fiyattan ziyade kaliteli hizmet almaya ve uzman doktorların elinden bu operasyonun yapılmasına önem verilmelidir.

 

Liposuction Nedir? Nasıl Yapılır?

 

Liposuction işlemi, vücutta bulunan yağlı bölgelerin kolay bir şekilde eritilmesini ve yağ kütlelerinin vücut dışına atılmasını sağlayan bir işlemdir. Yağ miktarının fazla olduğu durumlarda bu yönteme başvurulmaktadır. Ankara liposuction yöntemi ile lazer liposuction arasındaki temel fark, eritilen yağların vücuttan atılma biçimidir. Normal liposuction yönteminde yağlar vücuttan bir kanal yardımı ile atılır. Lazer yöntemde ise idrar sayesinde atılır. Ayrıca lazer yöntem vücudun gıdı, kol gibi ince ve hassas bölgeleri için uygun değildir.

 

Lazer Liposuction Yaptıranlar

 

Ankara liposuction işlemi yaptıran kişiler, genellikle aldıkları bu hizmetten memnun kaldıklarını dile getirmektedir. Etkisini kısa süre içerisinde gösteren bu yöntem sayesinde bireyler, maksimum incelme ve daha gergin bir karına sahip olduklarını ifade etmektedir. İnternet üzerinde yer alan pek çok değerlendirme sitesinde bu konu hakkında kullanıcıların yorumlarına rastlamak mümkündür. Ankara liposuction ve lazer liposuction hizmeti alan kişilerin deneyimlerinden yararlanmak, bu hizmeti almak isteyenler açısından yol göstericidir.

 

Karın germe Nasıl Olur?

 

Karın germe işlemi doğum, ani kilo alıp verme ya da genetik nedenlerden dolayı meydana gelen sarkık karın yapısının düzeltilmesi ve daha estetik bir görünümün elde edilmesi için başvurulan bir işlemdir. Ankara karın germe işlemi karın bölgesinde sezaryen çizgisi adı verilen çizgi üzerine atılan milimetrik kesikler üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca göğüslerinde şekil bozukluğu olan kişilere, talep etmeleri durumunda göğüs şekillendirme işlemi de bu noktadan uygulanabilmektedir.

 

Karın Germe Ne kadar Sürer?

 

Ankara karın germe operasyonu yaklaşık olarak birkaç saat içerisinde son bulan, kısa ve acısız bir işlemdir. Bu işlemin tamamlanmasının ardından kişiler tedbir olarak bir gece hastanede müşahede altında tutulabilir. Vücudun tüm izleri ve morlukları üzerinden atması ve istenilen görünüme ulaşması ise yaklaşık 2 haftayı bulmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı