Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kedi Bulma

Kayıp Kedi Bulma

Minik patili dostlarımız kediler evlerde ve bahçelerde bizi yalnız bırakmayarak arkadaşlık etmektedirler. Onlarla birlikte yaşamak insanın hayata bakış açısını değiştirir. Arkadaş, evlat, dost duygusunu insanlara yaşatırlar bu sebeple onlara bir zarar gelmesi ihtimali sahiplerini endişelendirmektedir. Kediler oldukça hareketli olduklarından dolayı kimi zaman pencere veya camlardan dışarıya çıkabilmektedir genellikle evlerine geri dönen dostlarımız bazen yolu bulamayarak kaybolabilmektedir. Bu gibi durumlarda sahiplerini oldukça korkutan kedilerin bulunması için Gören Duyan olarak kayıp kedi ilanları kategorisi ile kedilerinizi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Kayıp İlanı Verme

Sitemizde yer alan kayıp ilanları içerisinde yalnızca Kayıp kedi değil diğer birçok evcil hayvanın da ilanı bulunmaktadır. Bu ilanlar sayesinde birçok kayıp can sahiplerine kavuşturulmuştur. Kayıp kediler arasında sizin de kedinizin ilanının yer almasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey siteye üye olarak kayıp ilanı vermektir. Üyelik işlemi oldukça basittir, işlemi tamamladıktan sonra kayıp kedinize dair bilgileri doldurup kedinizin fotoğrafını yükleyerek ilanı oluşturabilirsiniz. Böylece kedinizin başkaları tarafından görülüp size ulaştırılma ihtimalini arttırmış olursunuz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı