Sponsorlu Bağlantılar

Kedi Cinsleri

Kedi Cinsleri

Sevimli dostlarımız kediler, çok farklı cins ve ırkların özelliklerini taşıyor olabilir. Bu özelliklerine göre kişilikleri, beslenme alışkanlıkları, ihtiyaçları da değişebilir. O nedenle kedi cinsleri ve kedi ırkları konusunda bilgi sahibi olmak, beslenme ve bakımlarını buna göre yürütmek gerekir.

Özellikle belli bir cinsin tüm özelliklerini taşıyan, kırma olmayan kediler aşırı hassas yapıda olabilir, bazı besinlere karşı alerji ya da intolerans geliştirebilir. Bu kedilere verilecek mama ve yiyecekler konusunda ekstra özen gösterilmeli, doğru seçimler yapılmalıdır.

Geniş Ürün Skalası

Patili küçük dostlarımızın ırk ve cinsine göre uygun olacak geniş bir ürün skalası mevcuttur. Mutlaka her kediye özel bir ürün bulunabilir. Burada yapılması gereken şey, kedileri iyi tanıyan uzman kişilerden destek ve bilgi almaktır. İhtiyaca göre en doğru seçenekler sunulacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı